Groepswijzer » Arrangementen » Actief

Noordwijk

Onze Klanten Advies op maat

Zoeken op trefwoord

 

Zoeken op budget

Vliegerarrangement: Gaan met de wind

11_image_6-normal

Voel de elementaire kracht van de wind: zelfs een vlieger van 80 cm. spanwijdte kan al aardig trekken. Maar wat dan te denken van een "Nasawing"? Die zult u bij een aardige bries niet in uw eentje kunnen houden! Maar het gaat natuurlijk ook om het maken van mooie figuren, de vlieger rakelings langs het zand te laten glijden en hem zo lang mogelijk in de lucht te houden.

Onder leiding van een instructeur maakt u kennis met deze spectaculaire activiteit. Na de ontvangst en een korte instructie gaat u de krachten van de elementen ervaren met diverse maten vliegers.

Inclusief: instructie en gebruik materiaal
Duur: 1,5 uur
Prijzen:
vliegerclinic t/m 15 personen (1 ½  uur)            
€ 375,- ex. BTW

vliegerclinic 16 t/m 30 personen (1 ½  uur)        
€ 25,- p.p. ex. BTW

vliegerclinic 31 t/m 50 personen (1 ½  uur)        
€ 22,50 p.p. ex. BTW

vliegerclinic > 50 personen (1 ½  uur)               
€ 20,- p.p. ex. BTW

Indien het vliegeren door te weinig wind niet door kan gaan, zal een alternatief worden aangeboden (beachvolleybal toernooi). In overleg kan de datum ook verschoven worden

 

Vraag een offerte of meer informatie aan