Zoete Watersport
U komt aan bij een prachtig natuurgebied aan de rand van Leiden. Met een kopje koffie en gebak geniet u van het uitzicht op het meer.
Uw instructeur komt u ophalen en neemt u mee naar het strandje waar de materialen voor het vlottenbouwen al klaar liggen. Afhankelijk van uw groepsgrootte wordt u ingedeeld in teams en gaat u aan de gang.
Zodra de vlotten klaar zijn gaat u beginnen aan een tocht over de grote plas naar een kleiner meertje.
Bij het kleine meertje worden de vlotten afgebroken en maakt u met uw team van de materialen een katapult waarmee u gaat beachgolfen.
Als laatste wordt u verdeeld over drakenkano's en maakt u een wervelende tocht door smalle slootjes en onder lage bruggetjes door.
U eindigt bij het watersportcentrum, waar u kunt douchen en omkleden.
Inclusief: koffie met gebak, instructeur, materialen, flesje water, douches en kleedruimte.
Duur: 2 tot 2.5 uur
Prijs: € 28,50 per persoon excl. BTW (min. 20 en max. 40 personen)
